Úvod Spolupráce s médii Převod vozidel Foto Odkazy Kontakt
FHKauto - Zbyněk Hozák | Spolupráce s médii

Spolupráce s médii

Od roku 1993 spolupracuji s medii na téma stanovení hodnoty vozidel, ochrana proti odcizení a posouzení technického stavu ojetých vozidel. Články na výše uvedená témata publikuji v deníku Lidové noviny a v motoristickém časopisu Svět motorů. Dále spolupracuji s redaktory Českého rozhlasu, ve vysílání pro motoristy a s redakcí ČT - Černé ovce.

Spolupráce na natáčení pro BESIP

Spolupráce s pořadem ČT Černé ovce

Asistenční služby

16. listopadu 2011

Jistě si umíte představit ten hrůzný pocit, že zůstanete se svým autem bezmocně stát. Jak pomohou asistenční služby? Lepší je se na to podívat v televizi, než to zkoušet sám na sobě.


Kauzy: Vyzkoušeli jsme: Přetočený tachometr

30. června 2011

Ojetá auta se nevyrábí. A tak, pokud nějaké takové chceme, musíme většinou navštívit autobazar. Jak ale poznáme, že má auto skutečně najeto tolik, kolik hlásá jeho tachometr? A lze s tímto údajem manipulovat?


Kauzy: Přetočený tachometr

1. června 2010

Na první pohled je to pěkné, i když ojeté auto. Tak proč ho nekoupit, když se původní majitelka dušuje, že o jeho stavu říká pravdu pravdoucí. No zkrátka proto, že důvěra se v takovém případě nevyplácí.


Vyzkoušeli jsme: V bazaru II

27. října 2010

Auto z bazaru, to je věc, o které většina z nás může mluvit hodiny. My dneska vyzkoušíme, jak to probíhá, když je zájemkyně o auto úplným laikem. Jaképak si asi vyslechne informace?Vyzkoušeli jsme: V bazaru I

20. října 2010

Auto z bazaru, to je věc, o které většina z nás může mluvit hodiny. My dneska vyzkoušíme, jak to probíhá, když je zájemkyně o auto úplným laikem. Jaképak si asi vyslechne informace?


Události České televize

Události České televize 29. 8. 2011

20. října 2010

Některé autobazary klamou zákazníky. Podle firem, které kontrolují například počet skutečně najetých kilometrů, se často neprávem ohánějí certifikáty. Ty buď vůbec nemají nebo zákazníka neupozorní na některé nedostatky, například že reálný stav tachometru nelze ověřit. I zdánlivě prověřená auta je lepší si nechat prověřit ještě jednou, někým zvenčí.

Rozhovory pro Český rozhlas Radiožurnál

Auta, která zasáhla povodeň, mohou být
životu nebezpečná!

8. června 2013

Moderní auta jsou plná elektroniky. Jestliže jimi prošla povodeň, pak mohou být ale při dalším provozu až nebezpečná. Proto je potřeba je nejprve nechat pořádně zkontrolovat v servisu. Platí totiž, že čím modernější auto, tím je menší šance, že ho po povodni zachráníte.

Zámek na řazení, nebo satelit? Raději oboje

4. ledna 2011

Když zloděj bude chtít auto, které si vyhlédl, prostě ho ukradne. Jediné, jak mu to můžeme ztížit a přimět ho, aby to nebylo právě to naše, je odradit ho nějakým zabezpečením. Když bude zloděj chtít, auto nám ukradne, ať děláme co děláme.. Můžeme použít obyčejnou páku na volant, které se ovšem profesionální zloději jen zasmějí...

Vypískovaná skla odradí většinu zlodějů

23. června 2010

Když bude zloděj chtít, auto nám ukradne, ať děláme co děláme. Na nás tedy je udělat vše pro to, aby si vybral jiné než to naše. Můžeme použít obyčejnou páku na volant, které se ovšem profesionální zloději jen zasmějí...

Zloděje odradí i páka na volant

29. května 2009

Jste majitelem Audi, Volkswagenu nebo BMW? Pak máte největší šanci, že si právě vaše auto vyberou zloději. Ano, tyto tři značky patří v přepočtu na počet aut mezi poberty k nejžádanějším...


© 2005 - 2011 - Všechna práva vyhrazena. Zbyněk Hozák, V Jámě 12, 110 00 Praha 1
Vytvořil: jakubnovak.net | Regionální portál Černokostelecko.info pro Kostelec nad Černými lesy a okolí.